Yönetim Kadrosu

Terra İlaç

Yönetim Kadrosu

Yönetim Kadromuz 

Öztürk ORAN

Erzurum Kazım Karabekir Eğitim Enstitüsü Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Ayrıca Banka ve Ticaret Hukuku Araştırma Enstitüsü ile İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe Enstitüsü Bütçeleme ve Standart Maliyetler uzmanlık programını bitirmiştir. 1974 yılında T.Vakıflar Bankası T.A.O.’nda memur olarak çalışma hayatına başlamıştır. Bu arada 3 yıl süre ile Türkiye Bankalar Birliği Eğitim Merkezi’nde Dış Ticaret, İngilizce, Muhasebe ve Banka Yöneticiliği eğitimini üstün başarıyla tamamlamıştır. 12 yıl T. Vakıflar Bankası T.A.O.’nda, 16 yıl da Faisal Finans Katılım Bankası’nda olmak üzere toplam 28 yıllık Bankacılık mesleği süresince memurluktan Yönetim Kurulu Üyeliğine kadar her kademede çalışmıştır. İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası (İEİS) Yönetim Kurulu Üyeliği, İstanbul Ticaret Odası Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeliği ile Dünya Ticaret Merkezi Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürmektedir. Bunlarla beraber Yetimler Derneği ve Yetimler Vakfı gibi birçok STK ve vakıfların da yönetiminde bulunmuştur. 2014-2017 yılları arasında T.Vakıflar Bankası T.A.O.’nda Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. 2015 yılı itibariyle Vakıf Katılım Bankası A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. 

2003 yılından bu yana ise ortağı olduğu Terra İlaç’ta Yönetim Kurulu Başkanı olarak iş hayatına devam etmektedir.

Nurcan BİLGE

ODTÜ Endüstri Mühendisliği mezunu olup Sabancı Üniversitesi’nde Executive MBA’ini tamamlamıştır. 2014 yılında MIT Sloan’da Liderlik ve İnovasyon eğitimi almıştır. 2003 yılından beri çeşitli şirketlerde üst düzey yönetici olarak çalışan Nurcan Hanım, Haziran 2016’dan itibaren Terra İlaç Genel Müdürlüğü’nü yürütmektedir.

İbrahim Murat AKDAĞ 

 Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nden mezun olduktan sonra Çukurova Üniversitesi'nde Yönetim ve Organizasyon MBA eğitimini tamamladı. 1997 yılı itibariyle çeşitli şirketlerde satış temsilcisi,bölge müdürü ve satış müdürü olarak görev yapmıştır. 2017 yılı Ekim ayı itibariyle şirketimizin Satış ve Pazarlama müdürlüğünü yürütmektedir. 

Murat BALOĞLU 

Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olup 2000 yılından itibaren çeşitli şirketlerde Muhasebe Finans Müdürü ve Mali İşler pozisyonlarında çalışmıştır. Kendisi aynı zamanda serbest muhasebeci mali müşavir ruhsatına sahiptir. Haziran 2018 tarihi itibariyle Terra İlaç bünyesinde Muhasebe ve Finans Müdürü olarak göreve başlamıştır.

Öznur EGE 

İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu olup, 15 yıldan fazla ilaç sektörü deneyimine sahiptir. 2003 yılından beri çeşitli şirketlerde Üretim, Ar-Ge, Kalite Kontrol ve Ruhsatlandırma departmanlarında görev almıştır. Nisan 2017’den itibaren  Terra İlaç ailesine katılmış olup, Ruhsatlandırma Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

İffet AKSUOĞLU

 Atatürk Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinden mezun oldu. 1989-2001 yıllarında bankacılık yaptı, 10 yıl Tayyib Group’da Dış Ticaret Müdürü olarak çalıştı. Özel sektörde birkaç şirkete danışmanlık yaptı. 2014 yılından itibaren Terra İlaç ve Kimya San. Tic. A.Ş.’ de satın alma müdürü olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Mihriban IŞKIN

2005 tarihi itibariyle TERRA İLAÇ’ta Finans sorumlusu olarak çalışmaya başladı. 1993- 2000 tarihleri arası KOÇBANK A.Ş  bireysel bankacılık müşteri yetkilisi, operasyon, çek&senet takas ve hisse senetleri bölümlerinde görev aldı.

 

e-bülten

Firmamızın hizmetleriyle ilgili duyuru, haber ve gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olunuz.
© Copyright 2017 - Terra İlaç ve Kimya San. Tic. AŞ

Adres: İnkılap Mah. Küçüksu Cad. No:109/C Kat:5 Daire 20-22 34768 Ümraniye - İstanbul  Telefon: +90 216 523 77 77 | Faks: +90 216 523 67 67  | E-posta: info@terrailac.com.tr

- Bu sitedeki bilgiler, hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez.