Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Terra İlaç

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

MİSYON

Terra İlaç, insan sağlığını korumak, iyileştirmek ve yaşam kalitesini arttırmak için güvenilir yerli ürünler üreterek ve yenilikçi yaklaşımları takip ederek tıp dünyasına hizmet etmeyi amaçlamaktadır.  Çalışanlarının iş güvenliğini gözeterek ve çevreye duyarlı üretim yaparak insan sağlığına katkı sağlayan Terra İlaç, uluslar arası üretim kalitesinin var olan standartlarına uygun yerli üretim ile sağlıklı nesiller yaratma hedefindedir.  

VİZYON  

Terra ilaç, insan sağlığını korumayı temel alan yaklaşımıyla yerli ilaç sektöründe hızla büyüyen, tercih edilen, güvenilir ve lider firma vizyonuyla sağlıklı gelecek nesiller için varlığını sürdürmektedir.
 

DEĞERLERİMİZ 

Her Terra ilaç çalışanı; dürüstlük çizgisini koruyarak daha iyiyi arar, sürekli daha iyiye ulaşmak için çok çalışır, sorumluluk sahibidir, gelişme ve geliştirmenin tek adresinin insan olduğu gerçeğini asla unutmaz, insan yaşamı başta olmak üzere tüm canlıların yaşama hakkına saygılıdır. Gelecek nesillerin sağlığı için sunduğu hizmetin kalitesinin öneminin farkındadır ve hizmet kalitesinin çalışanların eğitimi ile başladığını daima aklında tutar, mükemmeliyetçiliğe inanmış bir ekip ruhu ile geleceğin yeniliklerini takip eder, güvenilirdir ve hasta memnuniyeti her şeyden önceliklidir.

e-bülten

Firmamızın hizmetleriyle ilgili duyuru, haber ve gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olunuz.
© Copyright 2017 - Terra İlaç ve Kimya San. Tic. AŞ

Adres: İnkılap Mah. Küçüksu Cad. No:109/C Kat:5 Daire 20-22 34768 Ümraniye - İstanbul  Telefon: +90 216 523 77 77 | Faks: +90 216 523 67 67  | E-posta: info@terrailac.com.tr

- Bu sitedeki bilgiler, hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez.