Kalite Politikamız

Terra İlaç

Kalite Politikamız

 

Ürünlerimizi kullanım amaçlarına, yasal düzenlemelere ve güncel İyi İmalat Uygulamaları (GMP) kurallarına uygun olarak üretmek ve pazarlamaktır.

Bu anlayışımızı; çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle ve tüm müşterilerimizle birlikte sürekli geliştirerek uygulamaktayız.

Kalite yönetim sistemimizin esası, sunduğumuz ürünlerde uzun dönemli müşteri memnuniyetini sağlamak, geri bildirimleri etkin bir şekilde yönetmek, kaynakların etkin kullanımını sağlamak, zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmektir.

Toplam Kalite yaklaşımımız ile personelimizin gelişimini destekleyerek performansı artırmak, yaratıcı yaklaşımları cesaretlendirmek, teknik bilgi, beceri ve davranışsal yetkinliklerini artırmak, iş güvenliğini güvence altına almak, takım olma bilincini birlikte hissederek hedeflere ulaşmak için çalışırız. 

e-bülten

Firmamızın hizmetleriyle ilgili duyuru, haber ve gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olunuz.
© Copyright 2017 - Terra İlaç ve Kimya San. Tic. AŞ

Adres: İnkılap Mah. Küçüksu Cad. No:109/C Kat:5 Daire 20-22 34768 Ümraniye - İstanbul  Telefon: +90 216 523 77 77 | Faks: +90 216 523 67 67  | E-posta: info@terrailac.com.tr

- Bu sitedeki bilgiler, hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez.