İş Ortaklarımız

Terra İlaç

İş Ortaklarımız

Terra ilaç sağlık sektöründe çözüm dostu ve lider bir şirket olma yolunda faaliyetlerine devam etmektedir. Bu anlayışın değişmez bir bütünü olarak Terra, iş ortakları ve tedarikçileri ile aynı değerler çatısı altında birleşir.

Yeni fikir arayışı ve bunların başarılı bir şekilde kullanılmasını sağlamak için sürekli olarak şirketin mevcut sınırlarının ötesine bakar, geniş bir hedef kitle içinde stratejik iş ortaklıkları arar.

Kalite, etkinlik, sorumluluk ve sürdürülebilirlik standartlarını yüksek tutarak, iş ortakları ve tedarikçileriyle yakın işbirliği kurar. Kusursuz sağlık sunmak ve sürdürebilirliği sağlamak strateji olarak benimsemek iş ortaklarının seçiminde ise kilit rol oynar.

Tedarikçi İş ortaklarımız;

Terra İlaç ülkemizin ve dünyanın birçok noktasında tedarikçi iş ortağına sahiptir. Satın alma hacmimizin yüzde 70'den fazlası İktisadi İşbirliği ve Gelişme Teşkilatı (OECD)'na üye ülkelerden gelmektedir. Aynı zamanda, OECD üyesi olmayan ülkelerde de giderek artan sayıda yeni satın alma pazarları oluşturmaktadır. Terra, tedarikçi veya iş ortağı dünyanın hangi noktasından olursa olsun, kurumsal etik ve değerlerine uygun hareket edilmesini bekler.

Tedarikçilerin tespitinde maliyet-kalite dengesi en önemli unsurlardan biridir. Global Satınalma Departmanı ise sağlık sektörüne yüksek kalite ve etkin maliyetle sınıfının en iyisi ürünleri en uygun fiyatla sunar. Uzun süreli iş ilişkileri için; ürün kalitesi, üretim maliyetleri ve lojistik süreçlerinin inovasyon ve optimizasyonu açısından en yüksek potansiyeli sunan tedarikçiler tercih edilir.

Bilgi için; satinalma@terrailac.com.tr

Üretim iş ortaklarımız;

Terra ilaç geliştirmekte olduğu ürünlerin hammaddelerini yurtiçi ve yurtdışı GMP belgesine sahip firmalardan analiz sonuçları uygunluğu saptandıktan sonra tedarik ederek, kendi bünyesinde (Myfarma Üretim Tesisleri) veya fason olarak ürettirir.

Yurtiçinde üretim tesisi bulunan firmalarla irtibata geçerek GMP gerekliliklerini yerine getiren ve bunları belgelendirebilen ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 belgelerine sahip ve düzenli olarak denetim geçiren; bunun yanı sıra kendi sistemine en uygun, üretimi kaliteden ödün vermeden en kısa sürede sağlayan firmalar ile anlaşma sağlayarak ürünlerini pazara sunar.

Bilgi için; isgelistirme@terrailac.com.tr

Yurt İçi Satış:

Terra İlaç bünyesinde yer alan tecrübeli ve donanımlı satış ekibi, çalışmış olduğu bölgelerde kaliteli hizmetler vermekte, iş ortaklarımız olan anlaşmalı Ecza Depoları ile ürünlerini Türkiye’nin her noktasına ulaştırmakta ve böylece insan sağlığına katkıda bulunmaktadır.

Sizde, Yurt İçi satış için iş ortağımız olmak isterseniz bizimle iletişime geçip insan sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.

Bilgi için; yurticisatis@terrailac.com.tr

Yurt Dışı Satış:

Terra İlaç, her geçen gün büyüyen ve yenilenen ürün portföyü ile Yurt Dışı pazarlarda da söz sahibi olmayı kendine ilke edinmiştir. Yurt Dışı pazarlarda gelişmiş ve gelişmekte olan ülkeler ile sıcak ticari ilişkiler içinde olan şirketimiz, ürünlerini iş ortakları vasıtasıyla bu ülkelere ulaştırmakta ve dünya sağlığına katkıda bulunmaktadır.

Sizde, Yurt Dışı satış için iş ortağımız olmak isterseniz bizimle iletişime geçip dünya sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.

Bilgi için; yurtdisisatis@terrailac.com.tr

Santral: +90 216 523 77 77

e-bülten

Firmamızın hizmetleriyle ilgili duyuru, haber ve gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olunuz.
© Copyright 2017 - Terra İlaç ve Kimya San. Tic. AŞ

Adres: İnkılap Mah. Küçüksu Cad. No:109/C Kat:5 Daire 20-22 34768 Ümraniye - İstanbul  Telefon: +90 216 523 77 77 | Faks: +90 216 523 67 67  | E-posta: info@terrailac.com.tr

- Bu sitedeki bilgiler, hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez.